Vilniaus atominė elektrinė

Vilniuje dar 1980 m. pradžioje buvo pradėta statyti rezervinė atominė elektrinė. Ji buvo skirta karo atveju Lietuvą aprūpinti elektra. Šios elektrinės statyba buvo ypatingai slapta.

Vilniaus atominė elektrinė
Sudėtingumas
Vidutinis
Žaidėjai
2-5 dalyvių
Trukmė
60 Minučių
Kaina
45-50 Eur

Kambario Istorija

Vilniuje dar 1980 m. pradžioje buvo pradėta statyti rezervinė atominė elektrinė. Ji buvo skirta karo atveju Lietuvą aprūpinti elektra. Šios elektrinės statyba buvo ypatingai slapta. Nenorėdami atskleisti statomo objekto paskirties, sovietai imitavo didelio elektronikos fabriko statybas.  Ši elektrinė veikia ir dabar. Joje atliekant planinius bandymus susidarė ypatinga padėtis. Atominis reaktorius tapo nestabilus. Neįjungus avarinės stabdymo sistemos  jis gali sprogti. Elektrinės darbuotojai, norėdami išvengti asmeninės rizikos evakavosi. Elektrinės vadovybė ieško gelbėjimo grupės, kuri išdrįstų per 60 min nusigauti iki reaktoriaus pulto ir aktyvuoti automatinę reaktoriaus aušinimo sistemą. Ar tai būsite jūs?

Kambario Istorija

Kambario aplinka
ir galvosūkiai

Mūsų pabėgimo kambariui kėlėme ypač aukštus aplinkos ir atmosferos kurimo standartus. Specialiai kambariui sukurtas garso takelis, kuris padidina įtampos ir nerimo jausmą. Galvosūkių kambaryje sukomponuotas apšvietimas blankus ir raudonas, kuris sukuria tuštumos ir apleistos patalpos jausmą. Tikroviškos dekoracijos ir daiktai neleidžia užmirsti, kad esate atominėje elektrinėje. Na ir žinoma kambario priešistorė, kuri suteikia jums tikslą viso žaidimo metu. Mūsų tikslas - aplinką padaryti kuo realistiškesnę ir įtikinamesnę, kad kiekvienas žaidėjas nepriklausomai nuo jo amžiaus ar pomėgių galėtų pasijausti tikru Vilniaus elektrinės gelbėtojų komandos nariu.

Plačiau
Kambario Aplinka

Kuo išskirtinis šis
pabėgimo kambarys?


Vilniaus atominės elektrinės galvosūkių kambarys unikalus savo techniniais ir mechaniais sprendimais, atmosfera, garsu bei apšvietimu. Visos šios nedidelės, bet labia svarbios detalės sukuria bendrą visumą, kuri neleidžia pamiršti, kad jūs esate elektrinėje ir turite svarbią žmonijai užduotį.

Jūsų Misija

Jūs esate Vilniaus atominės elektrinės gelbėjimo komanda, kurią kruopščiai atrinko aukštus postus Valstybėje užimantys asmenys. Jūsų misija yra kuo skubiau nusigauti iki atominio reaktoriaus patalpos ir sustabdyti reaktorių nuo sprogimo. Šiai užduočiai jus turite tik 60 minučių. Išdrįskite pasinerti į nuotykių ir įtampos kupiną kelionę. Tapkite šalies didvyriais išgelbėdami žmoniją nuo milžiniško sprogimo. Na, ir nepamirškite, kad tai laisvalaikio pramoga!

Jūsų Misija

Kam skirtas mūsų
pabėgimo kambarys Vilniuje?

Į galvosūkių kambarius gali eiti visiškai bet kas, kas mėgsta intelektualias pramogas, nuotykius, o galbūt tiesiog nori smagiai praleisti laiką su šeima, draugais ar kolegomis neįprastoje, nekasdienėje aplinkoje. Surinkite 2-5 žmonių komandą ir pasinerkite į magišką pasaulį, kuriame jūsų laukia įdomi istorija, galvosūkiai ir nestandartinai elektroniniai sprendimai. Kambariuose gali lankytis tiek jauni, tiek seni, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar pomėgių. Į pabėgimo kambarį Vilniuje įleidžiame nuo 14 metų amžiaus. Vaikai su tėvais gali šią pramogą lankyti nuo 7 metų amžiaus. Taip pat, mūsų escape room Vilniuje laukiame „team building“ įmonių komandų, žmonių švenčiančių gimtadienius ar šeimų norinčiu praleisti laiką artimųjų apsuptyje. Taigi, tiek suaugusiems, tiek vaikams skirta pramoga laukia jūsų žirmūnų gatvėje 68, visai šalia Ogmios miesto.