Pabėk iš Vilniaus  Atominės Elektrinės

Pabėk iš Vilniaus
Atominės Elektrinės

Vilniuje dar 1980 m. pradžioje buvo pradėta statyti rezervinė atominė elektrinė. Ji buvo skirta karo atveju Lietuvą aprūpinti elektra. Šios elektrinės statyba buvo ypatingai slapta.

Plačiau

Apie mus

Mūsų pabėgimo kambariuose naudojame šiuolaikines technologijas, elektroninius bei mechaninius sprendimus. Kambarius kuria profesionali žaidimų kūrėjų, dizainerių, programuotojų komanda. Todėl galime sukurti atmosferą, kuri išpildo ir papildo kambario tematiką. Didelį dėmesį skiriame detalėms, kad žaidimai būtų intuityvūs ir logiškai suprantami. Tai padeda kiekvienam žaidėjui įsijausti į temą ir pasinerti į nuotykių kupiną pasaulį.

Plačiau

Kas yra pabėgimo kambariai?


Tai erdvės, kuriose Jūs įsikūnijate į įvairius personažus, turinčius ypatingų savybių. Jūsų veikėjas gali būti chemikas ir padėti sukurti priešnuodį virusui. Paversti Jus sumaniu ir bebaimiu keliautoju, kuris gali atgauti pavogtus turtus iš piratų. Tapę įvairias veikėjais, Jūs ieškote užuominų, daiktų, sprendžiate įvairias užduotis, mįsles, bandote išsiaiškinti paslaptis ir įveikti kliūtis. Užduočių kambaryje Jūs turite pagrindinį tikslą – nugalėti žaidimą ir kuo greičiau pabėgti iš kambario.

Plačiau
KAS YRA PABĖGIMO KAMBARIAI?


Pasiruošimas prieš atvykstant žaisti

Žaidime gali dalyvauti visi norintys, nepriklausomai nuo jų lyties, profesijos ar pomėgių. Išsirinkite intriguojančią pabėgimo temą ir leiskitės į nuotykį. Žaidimų kambariuose yra nustatyta amžiaus riba. Į kambarį galima eiti nuo 12 metų amžiaus. Jeigu vaikai lydimi suaugusiųjų, amžiaus riba yra 7 metai. Mūsų kambariuose draudžiama dalyvauti žmonėms apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

Plačiau
PASIRUOŠIMAS PRIEŠ ATVYKSTANT ŽAISTI

Komandos dydis ir žaidimo trukmė

Pabėgimo kambariai Vilniuje turi vidutinį pabėgimo laiką – vieną valandą. Tikslus pramogos laikas priklauso nuo pasirinkto kambario, jo sunkumo ir Jūsų komandinio darbo. Mūsų kambariuose pabėga apie 96 procentai komandų. Grupėms, kurioms sekasi sunkiau spręsti užduotis, visada gali padėti kambario operatorius pateikdamas užuominą. Tokiu būdu, net ir užstrigus, greitai galite grįžti į įtraukiančią istoriją, kuri toliau pasakojama einant teisingų sprendimų keliu.

Plačiau
KOMANDOS DYDIS IR ŽAIDIMO TRUKMĖ

Kaip greičiau įveikti
pabėgimo kambarius

Turėti komandą, kurios nariai papildytų vienas kita yra svarbu. Kuo komanda mažesnė, tuo lengviau galima bendrauti tarpusavyje. Iš kitos pusės, didesnės komandos turi daugiau įvairių įgūdžių, kurie padeda spręsti užduotis. Komunikacija žaidimo metu yra ypatingai svarbi. Jeigu užstrigote prie galvosūkio, nepamirškite, kad turite draugus, leiskit jiems pabandyti išspręsti užduotį. Kiekvienas žaidėjas pastebės skirtingas detales ir galbūt taip Jums pavyks įveikti galvosūkį greičiau.

Plačiau
KAIP GREIČIAU ĮVEIKTI PABĖGIMO KAMBARIUS

Ką daryti gavus
dovanų kuponą?

Pirmiausia visada perskaitykite informaciją ant jo. Jame bus nurodyta tai ką būtina žinoti: mūsų kontaktai, registracijos būdai ir kambario adresas. Visada atkreipkite dėmesį ar kupone yra paminėta kita svarbi informacija. Pavyzdžiui dalyvių kiekis žaidime ar kokie nors apribojimai. Į mūsų kambarius su dovanų kuponu galite atvykti tik iš anksto užsiregistravus telefonu, paštu ar internetu.

Plačiau
KĄ DARYTI GAVUS DOVANŲ KUPONĄ

Pramoga tampanti hobiu

Šią nuotykių pramogą galima paversti ir hobiu. Daugelis kambarių gerbėjų mėgsta žymėtis visus kambarius, kuriuos aplankė arba įveikė. Galima stebėti savo pabėgimo laiką ir matyti kaip jis trumpėja augant jūsų patirčiai pabėgimo kambariuose. Vis labiau pasaulyje didėjant pabėgimo kambarių bendruomenei, atsiranda įvairūs susibūrimai, čempionatai ir grupės, prie kurių galite prisijungti ir Jūs su savo komanda. Taip rasite naujų draugų, patobulinsite savo galvosūkių sprendimo įgūdžius ir galėsite pasidalinti savo patirtimi.

Plačiau
PRAMOGA TAMPANTI HOBIU

Pabėgimo kambarių istorija

Pabėgimo kambarių istorija prasidėjo nuo kompiuterinio žaidimo sukurto 2004 metais. Žaidimo principas buvo identiškas šių laikų realiems pabėgimo kambariams. Iš kompiuterių į realų pasaulį pirmą kartą žaidimas buvo perkeltas 2007 metais Japonijoje. Nuo to laiko ši pramoga žaibišku greičiu pasklido po pasaulį.

Plačiau
PABĖGIMO KAMBARIŲ ISTORIJA

Atsiliepimai

Norite išbandyti?

Pasprukite iš Vilniaus atominės elektrinės jau dabar!
Išbandyti pabėgimo kambarį